Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VSDC Kostenlos Audio Konverter (Ücretsiz) indir
#1
[Resim: VSDC-Audio-Converter-1.png]


VSDC Kostenlos Audio Konverter (Ücretsiz) indir

:info-2:

VSDC Free Audio Converter, hızlı, güçlü, zengin özellikli ve kolay kullanımlı bir ses dönüştürücüsüdür. Ana amacı ses dosyalarını düzenlemek ve istediğiniz bir formata dönüştürmenizi sağlamaktır. Ayrıca ses dosyalarını açabilir, MP3 ve ses dosyalarını internet üzerinden indirilebilirsizin. Tüm popüler ses formatları MP3, Windows Media Audio (WMA ve ASF), QuickTime Audio (MP4, M4A ve AAC), Real Audio (RM, RA), Vorbis Ses (OGG), Mobile Audio (AMR), (VOC), Sun Audio (AU), Wave Ses (WAV ve AIFF), FLAC vb. gibi destekler. Tüm ses codec MP3, AAC, Vorbis, GSM ve ADPCM de dâhil desteklenmektedir.

Dies ist ein schneller, leistungsfähiger, vielseitiger und einfach zu bedienender Audio Konverter.

Sein Hauptzweck ist die Bearbeitung von Audio-Dateien und deren Konvertierung von einem Format ins andere. Der Konverter unterstützt alle gängigen Audioformate wie MP3, Windows Media Audio (WMA und ASF), QuickTime-Audio (MP4, M4A und AAC), Real Audio (RM und RA), Vorbis Audio (OGG), Formate für Mobiltelefone (AMR), Creative Voice (VOC), Sun Audio (AU), Wave Audio (WAV und AIFF), FLAC, etc. Wir unterstützen auch alle Audio-Codecs, einschließlich MP3, AAC, OGG-Vorbis-, GSM und ADPCM.

Es können auch M3U Dateien geöffnet und konvertiert werden. Darüber hinaus können Sie Audio-Dateien über das Internet herunterladen.

Confusedcreenshot-2:

[Resim: VSDC-Audio-Converter-1.png]

[Resim: VSDC-Audio-Converter.jpg]

[Resim: VSDC-Audio-Converter2.jpg]

Big Grinownloaden-2:

http://www.videosoftdev.com/includes/red...ductID=104

Yahutta Ana Sayfasina giderek En Yeni sürümünü Bedava indir

:arrowunten:

http://www.videosoftdev.com/de/free-audio-converter


Etiketler : VSDC ,Kostenlos, Audio Konverter, (Ücretsiz) indir,bedava, bedava indir, bedava program, downloaden, free, free downloaden, Hemen indir, profesyonel, ücretsiz bir program, ücretsiz bir yazılım, ses düzenle,ses edit, sesekle, ses kes, ses studyo, müzk yükle, müzikleriniz düzenlemek için,

Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi